همراه اول را می توان بهترین اپراتور موبایل کشور دانست که همیشه سعی در آن داشته که بهترین خدمات را ارائه دهد، این اپراتور بارائه ی خدماتی پیشرو مثل سیم کارت های نسل چهارم و سوم و امکانات زیاد دیگر توانسته کاربران خود را راضی نگه دارد. یکی از این امکانات که بسیار کاربردی بوده و کاربری مشترکان همراه اول را بسیار ساده ساخته اپلیکیشن "همراه من" است. این اپلیکیشن امکانات فراوانی را در رابطه با برخورداری از امکانات سیم کارت همراه اول و دیگر خدمات این اپراتور در اختیار قرار می دهد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز، اپلیکیشن همراه من همراه اول با امکانات ویژه و به خصوص خود بهترین راه استفاده از خدمات همراه اول می باشد.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن همراه من

اگر اپلیکیشن همراه من را نصب کرده باشید، حتماً قابلیت های فراوان آن را مشاهده کرده اید. بعضی از کاربردی ترین ها عبارتند از:

۱- امکان مشاهده میزان مصرف اینترنت در صفحه اصلی اپلیکیشن

۲- خرید بسته های اینترنتی متنوع از جمله فعال سازی اینترنت نوترینو و بسته های ترکیبی

۳- امکان خرید شارژ و خرید بسته های اینترنتی

۴- مشاهده ریز مکالمات به همراه ساعات مکالمه در طول شبانه روز

۵- مشاهده میزان اعتبار باقی مانده سیم کارت

۶- امکان انتقال اعتبار به شماره دیگر از طریق رمز دوم سیم کارت

۷- امکان برخورداری از تخفیف های متنوع

۸- خارج کردن شماره همراه از لیست سیاه همراه اول

۹- امکان مشاهده شماره پوکه و پین سیم کارت

۱۰- پرداخت قبوض پایان دوره و میان دوره برای سیم کارت های دائمی همراه اول

۱۱- فعال سازی آوای انتظار

۱۲- امکان فعال سازی حالت رومینگ

۱۳ فعال کردن پیام گیر صوتی

۱۴- امکان مشاهده کدهای دستوری مختلف

روش فعال کردن اپلیکیشن همراه من چگونه است؟

برای فعال سازی همراه من در گوشی موبایل خود، ابتدا لازم است این اپلیکیشن را در گوشی خود دانلود و نصب کنید. خوشبختانه اپلیکیشن همراه من برای آیفون، اندروید و حتی نسخه وب هم در دسترس است و شما با هر دستگاهی می توانید آن را نصب کنید.

بعد از نصب برنامه باید در اپلیکیشن ثبت نام کنید. ثبت نام آن هم به این شکل است که در قدم اول شماره سیم کارت خود را به درستی وارد کرده و سپس منتظر دریافت پیامک کد احراز هویت می شوید. بعد از این که کد را در کادر مربوطه وارد کردید، می توانید از تمامی امکانات این اپلیکیشن استفاده کنید.

خبر خوب برای شما این است که کسانی که برای اولین بار در همراه من ثبت نام می کنند، یک هدیه اینترنت ۱ گیگابایتی از طرف همراه اول دریافت می کنند. در صورتی هم که در آن ثبت نام کرده باشید، فقط کافی است شماره تلفن و رمز عبور خود را بنویسید و وارد فضای اپلیکیشن شوید.

بخش های مختلف اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من شامل دو بخش می شود که هر کدام کاربرد خاصی دارند. این بخش ها شامل موارد زیر می شوند:

خدمات من

این بخش شامل: موارد اینترنت نوترینو، آوای انتظار، بسته های ترکیبی، ردیابی گوشی، طرح های تشویقی، کدهای دستوری، پیامک های تبلیغاتی، محدودیت مکالمه، قطع و وصل خط، پیام گیر صوتی، خدمات مبتنی بر محتوا و تاریخچه طرح ها شامل بخش خدمات من می شوند.

صورت حساب من

این بخش قسمت های مربوط به پرداخت قبوض و مشاهده کارکرد حساب می شود. علاوه برآن، شامل موارد دیگری مثل هدیه شتاب در پرداخت، افزایش بستانکاری، جیرینگ، انتقال اعتبار، مشاهده تاریخچه خرید سرویس، ریز مکالمات و تقسیط بدهی می شود.

رمز دوم سیم کارت چیست؟

برای استفاده از بعضی از امکانات اپلیکیشن همراه من نیاز است که رمز دوم سیم کارت شما فعال باشد. فعال سازی آن هم آسان است و کافی است وارد اپلیکیشن همراه من شده، آی آدمک را انتخاب کنید و مراحل تعیین شده را انجام دهید.

بعد از فعال سازی رمز دوم سیم کارت همراه اول امکان استفاده از قابلیت های متنوع دیگری در همراه من برای شما ایجاد می شود. ازجمله این قابلیت ها و امکانات موارد زیر هستند:

uuml; مشاهده پین کد و PUK

uuml; امکان مشاهده کامل ریز مکالمات

uuml; قطع و وصل کردن خط تلفن همراه

uuml; مشاهده مشخصات کاربری

uuml; مشاهده مشخصات مشترک

uuml; انتقال اعتبار به سیم کارت دیگر

در صورت فراموشی رمز عبور چه کنیم؟

برای ورود به اپلیکیشن همراه اول لازم است که شماره همراه و رمز عبور خود را وارد کنید. اما در بعضی از مواقع پیش می آید که افراد رمز عبور خود را فراموش می کنند. در این مواقع امکان بازیابی رمز عبور به راحتی وجود دارد.

بازیابی رمز عبور در اپلیکیشن همراه من به این شکل است که در قدم اول باید گزینه <<فراموشی رمز عبور>> را انتخاب کنید. بعد از آن از شما خواسته می شود تا شماره همراه خود را در کادر مربوطه وارد کنید. بعد از چند دقیقه کدی برای شما پیامک می شود که باید آن کد را وارد کنید.

بعد از وارد کردن کد، باید رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید. توجه کنید که رمز عبوری که تعریف می کنید باید شامل اعداد و حروف کوچک و بزرگ باشد که مورد قبول واقع شده و امنیت حساب شما را بیشتر کند. بعد از آن می توانید با رمز عبور جدید خود وارد برنامه شوید.

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

کاهش 20 برابری ثبت سفارش گوشی تلفن همراه در شهریور ماه

تعداد مشترکان موبایل ایران به ۸۸.۷ میلیون نفر رسید

ارتقای آنتن های رایتل به نسل 4.5 موبایل در تهران

گوشی جدید دوجی (Doogee) مجهز به دوربین دید در شب خواهد بود

ال چی پتنت گوشی رول شدنی را به ثبت رساند

چگونه آنلاین گوشی تلفن همراه خرید و فروش کنیم؟

گوشی جدید شیائومی با نمایشگر آبشاری معرفی شد

اپلیکیشن ,های ,رمز ,کارت ,سیم ,اول ,همراه من ,اپلیکیشن همراه ,سیم کارت ,همراه اول ,رمز عبور ,uuml مشاهده مشخصات ,امکانات اپلیکیشن همراه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی آموزش انلاين انگليسي پایگاه خبری تحلیلی طراحی و سئو esmat mozikal Iris's life مطالب اینترنتی دلنوشته‌های دل ساده من❤ Dasart gulfselll طراحی سایت / سئو سایت / تبلیغات گوگل
دزدگ